Przypomnij hasło

Centrala24

  • Czynne 24h
  • Zawsze pod ręką
  • Szybko i wygodnie

O nas

Centrala24 to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli nie tylko zapobiegać nadmiernemu zużyciu papieru, ale ograniczy czas związany z obiegiem dokumentów i procesem ich opisywania, dekretowania i księgowania. Poza tym, pozwoli zaoszczędzić pieniądze, które trzeba by przeznaczyć na wieloletni proces ich przechowywania. To inteligentny system, dzięki któremu można sprawnie zarchiwizować i opisać każdy dokument a następnie, w dowolnym czasie i miejscu, szybko go odnaleźć.

Zaczęło się od…
System Centrala24 to efekt współpracy Norberta Kaczmarka i Tomasza Cegiełki. Obaj od dawna prowadzą biuro usług księgowych obsługujące ponad 180 firm. Dzięki temu świetnie poznali problemy związane z używaniem faktur papierowych, z jakimi często zmagają się zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne.

Klienci biura to zarówno jednoosobowe firmy, jak i spółki prawa kapitałowego z wielomilionowymi obrotami z sektora MSP oraz spółki akcyjne, w tym również notowane na giełdzie. Firmy obsługiwane przez biuro rachunkowe Norberta Kaczmarka i Tomasz Cegiełki działają w najróżniejszych branżach, m.in. takich jak: handel, import, branża budowlana, szkoleniowa, e-handel, usługi finansowe, produkcja, usługi IT, branża wydawnicza oraz wielu innych.

Gdzie zaczynali swoją przygodę z księgowością pomysłodawcy systemu Centrala24?
Norbert Kaczmarek posiada wyższe wykształcenie księgowe potwierdzone Świadectwem kwalifikacyjnym Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nadane w 2000 roku. Poza 15-letnim doświadczeniem w księgowości i podatkach, zajmował się również budową specjalistycznych systemów informatycznych służących do obsługi biur rachunkowych. Po godzinach pracy w biurze chętnie biega, pływa, żegluje i nurkuje. Z powodzeniem startuje w zawodach biegowych i triatlonowych.

Tomasz Cegiełka z wykształcenia jest inżynierem. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako menadżer w największych korporacjach świata: Benckiser Cosmetics, Philip Morris i PepsiCo Trading, z których najpierw przeszedł do bankowości, następnie zarządzał dużą firmą usług medycznych, by w końcu, przed 6 laty, zapuścić korzenie w księgowości. Jego pasją jest muzyka i śpiew.

Na co dzień…
W biurze rachunkowym Norbert Kaczmarek odpowiada za nadzór merytoryczny nad pracą księgowych oraz za całą sferę IT, w tym za programowanie i wdrożenia nowych rozwiązań. Tomasz Cegiełka odpowiada za zarządzanie biurem i personelem, za finanse firmy, sprzedaż i marketing oraz jakość usług.

Prowadząc swoje biuro księgowe autorzy Centrali24 doskonale rozpoznali problemy związane z używaniem faktur papierowych do księgowania: nadmierne zużycie papieru przez przedsiębiorców, wydłużenie obiegu dokumentów, wydłużenie procesu księgowania, a także zwiększenie kosztów związanych z koniecznością fizycznego przechowywania faktur papierowych przez okres 5-ciu lat (w praktyce 6-ciu). Dlatego stworzyli sprytny system: Centrala24.

preloader